Woman with freckles sitting

Wszystko o skórze

Pomimo, że często przyjmujemy to za pewnik, nasza skóra łączy nas ze światem. Więc jeśli coś nie jest właściwe, może to mieć wpływ na twoje życie. Jako Bepanthen spędziliśmy ponad 70 lat specjalizując się w tematach skórnych i opracowując rozwiązania, które pomagają twojej skórze uwalniać swój potencjał, aby chronić i leczyć się od wewnątrz, utrzymując Twoją skórę zdrową, by łączyć Cię z tym co ma znaczenie.

Pielęgnacja skóry

Pielęgnacja skóry

Nasza skóra łączy nas ze światem, dlatego wszystko co na nią działa ma wpływ na Twoje życie. Sprawdź jak prowadzić dziennik zdrowej skóry oraz jak jest ona zbudowana.

Leczenie Ran

Leczenie Ran

Cuts, grazes and even burns are part of everyday life! Click here to learn about different types of minor wounds and how to properly treat them.

Pielęgnacja skóry po słońcu

Pielęgnacja skóry po słońcu

Dowiedz się więcej o tym jak chronić skórę przed słońem oraz jak radzić sobie z poparzeniem słonecznym. Sprawdź fakty i mity dotyczące opalania?

Suche oczy

Suche oczy

Suchość oczu może wystąpić z wielu przyczyn. Krople Bepanthen Eye pomagają w leczeniu suchych oczu - delikatnie i skutecznie łagodzą suchość i podrażnienie.